Gündem
Giriş Tarihi : 03-06-2022 21:25   Güncelleme : 03-06-2022 21:25

ABDULHAKİM AYHAN; 'İÇİMİZE FİTNE TOHUMLARI EKENLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ'

ABDULHAKİM AYHAN; 'İÇİMİZE FİTNE TOHUMLARI EKENLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ'

Bir Önceki dönem belediye başkanı Abdulhakim Ayhan arazi anlaşmazlığı nedeniyle İki aile arasında yaşanan olaylarda “İçimize fitne tohumları ekenlere inat barışı ve kardeşliği yeniden yeşerteceğiz.”diyerek önemli bir mesaj verdi.

Bir Önceki dönem belediye başkanı Abdulhakim Ayhan Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama’da;

 “Kardeş kardeşin asla düşmanı olamaz. İçimize fitne tohumları ekenlere inat barışı ve kardeşliği yeniden yeşerteceğiz. Kim ne derse desin, kardeşliğimizin imarı için gayret ve çaba göstereceğiz. Bu ateşi el birliğiyle söndüreceğiz inşallah. Kimse bu işi siyasi bir ranta çevirmesin. Bu kardeşlerimizle en kısa süre Bir Önceki dönem belediye başkanı Abdulhakim Ayhan Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama’da;

 “Kardeş kardeşin asla düşmanı olamaz. İçimize fitne tohumları ekenlere inat barışı ve kardeşliği yeniden yeşerteceğiz. Kim ne derse desin, kardeşliğimizin imarı için gayret ve çaba göstereceğiz. Bu ateşi el birliğiyle söndüreceğiz inşallah. Kimse bu işi siyasi bir ranta çevirmesin. Bu kardeşlerimizle en kısa süre içinde birlikte sulh'u sağlayacağız.” dedi. içinde birlikte sulh'u sağlayacağız.” dedi.