Siyaset
Giriş Tarihi : 05-03-2021 21:38   Güncelleme : 05-03-2021 21:46

Başkan Aslan Hasta ve Hasta Yakınlarını Ziyaret Ederek Geçmiş Olsun Dileklerini İletti

Başkan Aslan Hasta ve Hasta Yakınlarını Ziyaret Ederek Geçmiş Olsun Dileklerini İletti

Anavatan Şanlıurfa il başkanı ve MKYK üyesi Halil Aslan Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek ziyaret etti. Başkan aslan ardından Hastanede yatmakta olan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ temennilerinde bulundu.
Anavatan Şanlıurfa il başkanı ve MKYK üyesi Halil Aslan, Başkan yardımcısı Haçim Güneş, Teşkilat başkanı Salih Horuz ve Ahmet Baylan ile birlikte Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek ziyaret etti.. Başkan Aslan ardından  Hastanede yatmakta olan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ temennilerinde bulundu

Ziyaret sonrası açıklama yapan Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek Anavatan Şanlıurfa il başkanı Halil Aslan'ın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Ziyarette açıklama yapan Anavatan Şanlıurfa il başkanı MKYK üyesi Halil Aslan, " Anavatan Partisi il Başkanlığı olarak Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsünde Başhekim  Ahmet Güzelçiçek'i makamında ziyaret ettik. Güzelçiçek takdire şayan bir çalışma ile  tüm sağlık çalışanlarının, Hastaların ve hasta yakınlarının  babacan tavrı  ile gönülleri fetih ettiğini gördük. Bizde Şanlıurfa halkı adına baş başhekimimizin teşekkür ediyoruz ve her zaman başhekimimizin yanındayız ve bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Aslan ve beraberindeki yönetimi kurulu üyeleri ardından hastanede yatmakta olan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ temennilerinde bulundu.