Siyaset
Giriş Tarihi : 10-08-2021 11:27   Güncelleme : 10-08-2021 11:27

Başkan Aslan Yangın Bölgesinde

Başkan Aslan Yangın Bölgesinde

Anavatan Partisi Şanlıurfa Teşkilatı Yangın Bölgesine Yardım Götürdü.

Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı ve MKYK üyesi Halil Aslan Teşkilatı  ile Antalya’da Orman yangınının devam ettiği Manavgat İlçesindeki yangınzedelere ihtiyaç yardımı götürdü.
Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, Anavatan Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Emin Yavuz, Anavatan Partisi Haliliye İlçe Başkanı Hasan Yıldız Antalya’nın Manavgat İlçesi bölgesini ziyaret ederek yangın zedelere Kızılay aracılığıyla 400 Koli su temel gıda yardımı yaptı.
Yangınzedelerin acılarını paylaşarak taleplerini dinleyen Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, “Yüreğimizi, ciğerimizi yakan yangının yaralarının sarılması için Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Gün boyu bu bölgede yangınzedelerin acil ihtiyaçlarını karşılamak için temel gıda yardımında bulunduk. Yangın bölgesi gerçekten içler acısı durumda. Tüm kurumları, üyelerimizi ve imkanı olan vatandaşlarımızı destek vermeye bekliyoruz. Bu zor günleri birlikte aşacağımızı umut ediyorum” dedi.