Gündem
Giriş Tarihi : 12-05-2021 18:23   Güncelleme : 12-05-2021 18:23

BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN ANLAMLI ZİYARET

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler haftası dolayısıyla ilçede ikamet eden iki engelli kardeşi ziyaret etti çeşitli hediyeler verdi

BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN ANLAMLI ZİYARET

Akbayır Mahallesinde ikamet eden 11 Yaşındaki engelli kardeşler Beyzanur ve Hüseyin Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi kapılarında görünce büyük bir heyecan ve sevinç yaşadı.
Çocukların durumuyla ilgili babaları Mahmut Canpolat’tan bilgi alan Başkan Baydilli, her zaman ailenin yanında olacaklarını ve her türlü ihtiyaçlarında yardımcı olacaklar sözünü verdi.
Karaköprü Belediyesi olarak engelli bireylerin her zaman destekçisi olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Baydilli, “Beyzanur ve Hüseyin kardeşlerimizi ve ailelerini ziyaret ettik. Allah onlara şifa versin, gerçekten çok akıllı ve güzel çocuklar. Bizim engelli kardeşlerimize, çocuklarımıza ve ailelerine desteğimiz, hizmetlerimiz her zaman devam edecek. Bu vesileyle tüm engelli bireylerin engelliler haftasını kutluyor, sağlık ve huzur diliyorum” diye konuştu.
Beyzanur ve Hüseyin Canpolat’ın babası Mahmut Canpolat, ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti.