Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2021 17:58   Güncelleme : 16-02-2021 18:07

Başkan Beyazgül iddialara cevap verdi (Görüntülü)

Başkan Beyazgül iddialara cevap verdi (Görüntülü)

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bugünn sosyal medyada yer alan iddialar ile ilgili Şanlıurfa'da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

Şanlıurfa’da AK Parti İl Kongresine bir gün kala AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Savacak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e sosyal medya hesabından ağır suçlamalarda bulunmuştu. Bu iddalar ile ilgili Başkan Beyazgül basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

Başkan Beyazgül yaptığı açıklamada, Aileme, çocuklarıma, şahsıma iftira atılmaya kalkılıyor, Yazık. Konu ne, Açık su caddesinde yol açılıyor. Yol üzerinde yeşil alan üzerinde bir krathane var. Bu krathane hakkını vererek kamulaştırılmış. Benim iki yakınımı işe alacaksın. Belediye ihtiyaç geregi işe alır, sen almassan ben bunu yaparım. Çocuguma, şahsıma, aileme iftira atılıyor. Benim size vereceğim en ufak vaz geçin. Gelsinler ispat etsinler. Bana her konuyu sorun açıklama yaparım. Ama insanlar vicdanlı olsunlar. Bilsinlerki benim çocugumun, benim eşimin, benim yakınlarımında kalbi var. Hadi ben kendimi feda ettim.

Benim yakınlarımdan ne istiyorsunuz? Ben bu insanları vicdana, insafa davet ediyorum. dedi.