Gündem
Giriş Tarihi : 06-06-2021 17:52   Güncelleme : 06-06-2021 17:52

BAŞKAN ÖZYAVUZ İLE BİR PROJEDE DAHA SONA DOĞRU

BAŞKAN ÖZYAVUZ İLE BİR PROJEDE DAHA SONA DOĞRU

Göreve geldiği günden bugüne ilçede birçok ilki gerçekleştiren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatıyla başlanan Çarşı Projesi’nde ekipler sona yaklaşıyor. Yenilikçi projeleri hayata geçirdiklerine dikkat çeken Başkan Özyavuz, Çarşı Projesi’nin tamamlanmasıyla ilçe merkezine ayrı bir katma değer sağlayacaklarını belirtirken Harranlı esnaflar ise Çarşı Projesi’nin ihtiyaca büyük ölçüde cevap verecek bir çalışma olduğuna dikkat çekerek Başkan Özyavuz’a teşekkür etti.

Tarih ve kültür şehri, Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ile büyük değişim yaşanıyor. Seçildiği günden bu yana ilçede birçok ilke imza atan Başkan Özyavuz’un talimatlarıyla başlanan bir projede daha ekipler sona doğru yaklaşıyor.  Harran Belediyesi Hizmet Binası arkasında yer alan araç parkının yeni yerine taşınmasıyla boşalan alanda, ekiplerin hummalı çalışmalarıyla start alan Çarşı Projesi hızla ilerliyor.

Kısa sürede Harran ilçe halkının büyük memnuniyetini kazanan çalışmalara imza atan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ile bir projede daha sona yaklaşıldı.

Harran ilçe halkına verdikleri sözleri hayata geçirmek için durmaksızın proje ürettiklerini dile getiren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 20 adet iş yerinden oluşan Çarşı Projesi’nin ilçe merkezine ayrı bir katma değer sağlayacağını aktardı.