Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2021 11:52   Güncelleme : 16-02-2021 11:52

Büyükşehir`den Zehir Zemberek Açıklama

Büyükşehir`den Zehir Zemberek Açıklama

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Açıksu Caddesi'nde kamulaştırılan kahvehanelerden birinin sahibinin hakkından fazlasını isteyerek Belediyeye iftira attığını açıkladı. 
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
Açıksu Caddesinde, yeşil alan üzerinde işgalleri önledik, yeşil alan üzerinde işgal edilmiş kahvehanelerin hakkını ödeyerek kamulaştırdık, yol açtık. Şimdi bir kahvehane sahibinin hakkından daha fazlasını talep etmesi ve buna iftira atarak ulaşmak istemesine müsaade edilmeyecektir.
Millettin hakkını ve malını korumaya ve bu millete hizmet etmeye atılan çamurlar iftiralar engel olamayacak, yasa önünde hesaplaşacağız. Bugüne kadar ufak bir menfaati için bana ve yakınlarıma iftira atanlar bunu bilsin ki beni yıldıramayacaklar, bu millete boyun eğdiremeyecekler.
Yine bunu da bilsinler ki İstanbul’da boğazda balık yiyip, Ankara’da siyaset yapan şahsı da arkalarına almak isteseler de boş, bu millet gerçekleri biliyor, bu millet boyun eğmeyecek, topunuz gelin, fakir için, yetim için kimsesizler için çalışacağız. Bu sahipsiz kişilerin hakkını korumaya devam edeceğiz.
İftira atan kişi hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.