Gündem
Giriş Tarihi : 16-07-2022 20:58   Güncelleme : 16-07-2022 21:05

GÖBEKLİTEPE AJANS VALİ AYHAN’I ZİYARET ETTİ

GÖBEKLİTEPE AJANS VALİ AYHAN’I ZİYARET ETTİ

Göbeklitepe Ajans Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ı makamında ziyaret ederek, hem hoş geldiniz ziyareti yaptı, hem de Şanlıurfa’nın sorunlarını aktardı.
Şanlıurfa’nın gündemini belirleyen Göbeklitepe ajans ekibi Reşit Öncel, İsmail Arslan, Hadi Öncel ve İshak Polat, Yaklaşık olarak iki aydır Şanlıurfa’ya atanan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.
Şanlıurfa’nın Sorunlarını da Vali Ayhan’a ileten Göbeklitepe ajans yöneticileri, Basın olarak Şanlıurfa’nın gelişimi ve dönüşümü noktasında kendi üzerlerine düşecek ne görev varsa tarafsız ve Objektif bir şekilde yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler.
Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ise, Kendilerine nezaket ziyareti gerçekleştiren Göbeklitepe ajans yetkililerine ve emekçilerine teşekkür ederek; 
 “ Yaklaşık olarak iki aydır Şanlıurfamız da göreve başladık. Tabi ki Şanlıurfa Şehrimiz çok önemli bir şehir. Şu an Şanlıurfa şehrimizi yakından tanımaya çalışıyorum. İnşallah önümüzde ki süreçte Şanlıurfa’da ki basın emekçilerimizle de bir araya geleceğiz. Onlarla Şanlıurfa’ya neler yapabiliriz diye istişarelerde bulunacağız. İnşallah bu Şehri hep birlikte yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz” dedi.