Siyaset
Giriş Tarihi : 22-03-2022 11:12   Güncelleme : 22-03-2022 11:12

Karadağ Esnafın Sorunlarını Dinledi

Karadağ Esnafın Sorunlarını Dinledi

Her fırsatta esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ Haşimiye Bölgesindeki esnaflarI ziyaret etti.
Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Karadağ , sabah saatlerinde katıldığı esnaf duası sonrasında tarihi çarşı esnafını ziyaret ederek, esnafın talep ve önerilerini dinledi.
Başkan Karadağ , ziyaretleri kapsamında Haşimiye bölgesinde Tarihi Çarşı esnafı ile biraraya geldi.
Esnafı tek tek ziyaret ederek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Karadağ'a Eyyübiye İlçe Başkanı Ahmet Açmaz ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.
Haşimiye ile Balıklıgöl arasında bulunan Akarbaşı Caddesindeki iş yerlerini tek tek ziyaret eden İl Başkanı Karadağ , esnafa hayırlı işler dileyerek sohbet etti. Esnafın kendisine ilettiği sorunları not alan Başkan Karadağ , ziyareti süresince kuruyemişçiler, berberler, kumaş satıcıları, fırın gibi onlarca işyerinde vatandaşla bir araya geldi.
BAŞKAN KARADAĞ, ESNAF VE VATANDAŞLARI DİNLEDİ
Başkan Karadağ , esnaf ve vatandaşlardan gelen talep ve önerileri birinci ağızdan dinledi.
Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ,  gerçekleştirilen ziyaretler sonrası yaptığı açıklama da, ” Çarşı esnafını  ziyaret ederek hayırlı ve bereketli işler diledik” dedi.
Akarbaşı Caddesindeki vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Karadağ , esnaf ziyaretinin ardından Şanlıurfa Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Oda Başkanı Ramazan Elma ve Şanlıurfa Terziler Odası Başkanı Yasin Küçük 'ü ziyaret etti.