Gündem
Giriş Tarihi : 16-06-2021 16:07   Güncelleme : 16-06-2021 16:12

Misiad Başkanı Öncel, İsim Vermeden Bazı Kişilere Sitem Etti

Misiad Başkanı Öncel, İsim Vermeden Bazı Kişilere Sitem Etti

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin düzenlediği operasyonda gözaltına alınan Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Başkanı Feridun Öncel, emniyetteki işlemleri ardından serbest bırakılmıştı. Bırakıldıktan sonra Urfaya gelen Öncel çok büyük kalabalıklar tarafından karşılanmıştı. 

Feridun Öncel, yaşanılanların ardından sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Öncel, isim vermeden bazı kişilere sitem etti.

Feridun Öncel’in paylaşımları şöyle:

“Biz 5 kişi 1985’te (...) konuşuyorduk Gündem Düzen... Yerinizden Yeninizden korktunuz. Ben TEK başına mücadeleye girdim. Abidir Kardeştir Doğrudur dedim. Eğri olan yollardır dedim. Bugün belli oldu eğri olan yollar değilmiş Abi Kardeş dediklerimizmiş.

“SUS” Feridun Seni de Bizi de götürürler dedin !!

Beni hala götürüyorlar ABİ Şimdi vicdanın rahat mı ?

Sıra Sana geldiğinde Ben Senin için susmayacağım. Dünkü doğrularım bugünde yön değiştirmedi. Alsalarda Vursalarda Doğru bildiğim yolda yola devam edecegim.

Çiğ yemedim ki karnım ağrısında eğileyim. Siz istiyorsunuz ki Ben Dostlarımı satayım. Peki size uyup ta SİZ den başlarsam satmaya... KORKMAYIN Korkmayın Sakiinn... Düşmanlarım dahil, Dost görünümlü dostlarım ve Gerçek Dostlarım bilir ki Zulmettiğiniz zamanlar dahil SATMADIM.

Ben Adam Satmadım Satmam Adam sıfatınızla rahat olabilirsiniz. Yaşasın Devlet Yıkılsın Düzen. Savaşımız Vurguncu Düzenedir Düzene Diye Bu Yaşa Geldik YAŞA TECRÜBEYE SAYGI DUYACAKSINIZ  #MİSİAD GENEL #BAŞKANI FERİDUN ÖNCEL”