Gündem
Giriş Tarihi : 18-11-2021 10:49   Güncelleme : 18-11-2021 10:49

MİSİAD Yurt Dışına Yayılmaya Devam Ediyor

MİSİAD Yurt Dışına Yayılmaya Devam Ediyor

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Genel Başkanı Feridun Öncel Montenegro Şubesi için yetki belgesini Ayhan Gökmen'e verdi.
Yurt içerisindeki teşkilatlanmasını hızla devam ettiren MİSİAD aynı zamanda tüm ülkelere açılma hedefini de hızla yerine getiriyor. Türkiye'nin dünyaya açılan milli gücü sloganı ile 2014’te ilk şubesini açan MİSİAD Türkiye ve Dünya'da yüzlerce Şubesi ile milli sermayeyi bir araya getirmeyi hedef alarak çalışmalarına devam ediyor.
Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Genel Başkanı Feridun Öncel, Türk ekonomisini tüm dünyaya yayılmasını sağlamak için çalışmalar sürdürdüklerini belirtti. 
MİSİAD Birleştirici, bütünleştirici, kucaklayan, mütevazı, birbirinin eksiğini kapamaya, sevincini paylaşmaya adanmışların ortaklığı olduğuna dikkat çeken Öncel,”Çağrımız, “Birlik ve beraberlik içinde olmak”, derdimiz “Parti, Memleket, Anlayış farkı gözetmeden Vatanımıza, Devletimize ve Milletimize hizmet etmek.”, prensibimiz, “Kardeşçe ve Dürüstçe Yan Yana Gelmektir.”dedi.