Gündem
Giriş Tarihi : 20-10-2021 10:48   Güncelleme : 20-10-2021 23:21

Urfa'nın En Gözde Mekanı Muhteşem Açılışla Hizmet Vermeye Başladı

Urfa'nın En Gözde Mekanı Muhteşem Açılışla Hizmet Vermeye Başladı

Geçtiğimiz günlerde Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından Şanlıurfa-Karaköprü  35 metre’de açılan COFFEE ART müşterilerini ağırlamaya başladı. 
Şanlıurfa'da yeni bir anlayış ile hizmet vermeye başlayan COFFEE ART, vatandaşlarla Kahve Sanatını buluşturarak ailelerin ve gençlerin en gözde mekanı oldu.
COFFEE ART’ın Sahibi Kavas Deveci; “ Şanlıurfa'da yeni bir anlayış ile COFFEE ART "Kahve Sanatı" nı buluşturarak, ailelerimizin ve gençlerimizin güzel ve özel zamanlarını geçirebileceği bir mekân kazandırmaya çalıştık. Amacımız Hem istihdam oluşturmak, hem de sizlerin özel anılarınızı bırakabileceğiniz bir mekan hazırladık.Tüm Şanlıurfa Halkımızı ve Şanlıurfa’ya gelen misafirlerimizi mekanımıza bekleriz.
Ayrıca,16 Ekim 2021 Cumartesi günü açılışını gerçekleştirdiğimiz mekanımızın kurdelasını kesen DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali BABACAN'a, DEVA Partisi İl Başkanı Av. Ahmet TÜYSÜZ'e Siyasi parti temsilcilerine, iş adamlarımıza hanımefendilere, beyefendilere, eş dost ve akrabalarımıza ve basınımızın güzide temsilcilerine teşekkür ediyorum” dedi.