Siyaset
Giriş Tarihi : 11-05-2021 23:24   Güncelleme : 12-05-2021 01:19

Vekil Cevheri : 'Şanlıurfaspor ile ilgili beni aramayın’ şeklinde bir şey söylemedim!

Vekil Cevheri : 'Şanlıurfaspor ile ilgili beni aramayın’ şeklinde bir şey söylemedim!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim'in açıklamalarına yanıt verirken "‘Ben, Şanlıurfaspor ile ilgili beni aramayın’ şeklinde bir şey söylemedim. Beni yönetime önereceğim isim için aradı. Ben de bu konuda beni aramayın dedim. Yanlış algılanmıştır " ifadelerini kullandı.
VALİ İLE BELEDİYE BAŞKANLARINI ŞAHİT GÖSTERDİ
Mehmet Ali Cevheri, Şanlıurfaspor ile kendisinin ne kadar çok yakından ilgilendiğine Şanlıurfa Valisini, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanını, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanını ve İlçe Belediye Başkanlarını şahit gösterdi. 
BEN ÖYLE DEMEDİM, BÖYLE DEDİM
Yanlış algılanmaya neden olan sözle ilgili Mehmet Ali Cevheri “Kulüp yönetimi oluşturulurken beni aradı. Yönetime kuruluna girmesi gereken isim için benden isim istendi.  Ben de bunun üzerine Beni Şanlıurfaspor yönetimine girecek isimle ilgili aramayın dedim. Benim bu sözüm ne yazık ki ‘Beni Şanlıurfaspor ile ilgili aramayın’ şeklinde  algılanmıştır.”ifadelerini kullandı.
Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim konuk olduğu bir televizyon programında “Ben sayın milletvekilimiz Mehmet Ali Cevheri’yi aradım. Bana ‘Beni bir daha Şanlıurfaspor için aramayın’ dedi. Bizi çok üzdü” ifadelerini kullanmıştı. Yetim'in açıklamaları sonrası AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri'ye bir çok tepki gelirken Cevheri konu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.