Siyaset
Giriş Tarihi : 18-03-2021 17:24   Güncelleme : 18-03-2021 17:24

VEKİL ÖZYAVUZ'DAN KURULTAY SONRASI AÇIKLAMA

VEKİL ÖZYAVUZ'DAN KURULTAY SONRASI AÇIKLAMA

Delegelerin tüm oyunu alarak yeniden genel başkanlığa Devlet Bahçeli seçilirken, Şanlıurfa MHP milletvekili İbrahim Özyavuz kurultayın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı Ankara Spor Salonu'nda yapıldı. Osmaniye Milletvekili Devlet Bahçeli, üst kurul delegelerinin tamamının imzasıyla genel başkanlığa yeniden aday gösterildi. Bahçeli, 1277 oyla yeniden Genel Başkan seçildi.

Kurultay sonrası açıklama yapan Vekil Özyavuz; MHP 13.Olağan Büyük Kurultayı Ülkemize ve Milletimize Hayırlı olsun.Şölen havasında gerçekleşen kurultayımızda delegenin tamamının oyunu alarak güven tazeleyen Sayın  Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin emrinde ve izinde olmak bizim için onur kaynağıdır.Genel başkanımızın takdirleriyle iki dönemdir sürdürdüğümüz MHP MYK Üyeliğimizi bugüne kadar taşıdığımız görev bilinciyle ifa etmenin gönül rahatlığıyla 13.Kurultayımızda Gn Başkanımızın takdirleri ve delegenin oyuyla seçilen arkadaşlara bayrağı devretmenin  huzuru içerisindeyim.Başta Sayın Genel Başkanım ve Yeni seçilen MYK ve MDK üyelerimize başarılar diler,Bu kutlu davada yollarının açık olmasını temenni ediyorum.Bir ömür Sn genel başkanımızın ve bu davanın emrinde olacağımı belirtiyorum...Herşey Ülkemiz ve Milletimiz için dedi.