Gündem
Giriş Tarihi : 18-06-2021 13:22   Güncelleme : 18-06-2021 13:22

YALÇINKAYA; 'İŞİMİZ GÜCÜMÜZ HİZMET'

YALÇINKAYA; 'İŞİMİZ GÜCÜMÜZ HİZMET'

Akçakale belediye başkanı Mehmet Yalçınkaya, göreve geldiği günden bu yana alt yapısını oluşturduğu projelerin çalışmalarını yerinde incelemeye devam ediyor. Akçakale Bolatlar (fişenge) mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Yalçınkaya,"işimiz gücümüz hizmet" dedi.

Akçakale’yi yıldız bir ilçe yapmak için büyük emek ve gayret gösteren Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, yol yapım çalışmalarını yakından takip ederek çalışmalar hakkında bilgi alıyor. Kırsal mahalleleri sürekli ziyaret ederek yapılan yatırım çalışmalarını yerinde inceleyen ve  vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinleyen Başkan Yalçınkaya, yaklaşık  iki yıldır alt yapısını oluşturduğumuz projelerin hayata geçirilmesini büyük bir heyecanla takip ettiğini ifade etti.  Başkan Yalçınkaya Akçakale-Şanlıurfa karayolunun 5. Km üzerinde yapılacak olan sıcak asflatlama çalışmalarını yerinde inceleyerek  “ilçemize ulaşımın, sorunla değil, konforla anılması için gayretle çalışıyoruz” dedi. 

Yapılan yatırımların daha sağlıklı ve hızlı ilerlemesi için sürekli saha taraması yapan başkan Yalçınkaya, “ilçedeki  tüm yol, su ve altyapı sorununu çözeceğiz” sözü verdi. Akçakale’ye bağlı yaklaşık 120 mahallenin tamamına içme suyu ve yol çalışmalarını profesyonel bir ekiple hazırlanan  5 yıllık Master planıyla kökten çözüme kavuşturacağını belirtti.  

ÇALIŞINCA TATİL YAPIYOR VE HUZUR BULUYORUM. 

Göreve geldiği günden beri bir gün bile tatil yapmadığını ifade eden Başkan Mehmet Yalçınkaya; "Ben çalışınca heyecanım artıyor, Tatil yapıyor gibi huzur buluyorum.” Dedi. Başkanlığımız süresi boyunca çalışarak Bütün imkanlarımızı Akçakale için seferber ettik. Yaklaşık 120 kırsal mahallerimizin tamamında hizmet seferberliğimiz devam ediyor. Hiçbir mahallemizde ayrımcılık yapmadan eşit bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz.  Mahalle muhtarlarımızla uyum içerisinde gerçekleştirilen çalışmalarda bereket  hasıl oluyor.  Akçakale’mizi en iyi şekilde yönetmeye, yıldız bir ilçe oluncaya kadar çalışmaya devam edeceğiz. Bu uyum ve birliktelik sayesinde şehrimizde çok güzel ve başarılı işlere imza atıyoruz. Sizler de bunu en güzel şekilde görüyorsunuz. Kapımız sizlere her zaman açık. Telefondan istediğiniz saatte arayabilir, sosyal medyadan yazabilirsiniz. Her türlü sorununuzda sizlerin yanındayız" diye konuştu.